City Hall Production

City Hall jest przestrzenią eventową o industrialnym charakterze zlokalizowaną w zabytkowym obiekcie na Warszawskiej Pradze. Naszym zadaniem było opracowanie nowej identyfikacji wizualnej obiektu, projekt logotypu, realizacja strony internetowej www.city-hall.pl, fotografia wnętrz i wydarzeń oraz projekty graficzne.

logotyp

Ostateczna forma nowego logotypu City Hall jest połączeniem industrialnego i oszczędnego charakteru obiektu oraz nawiązaniem do jego nazwy, która z kolei pochodzi od znajdującej się obok ulicy Ratuszowej. Zamknięta konturem powierzchnia symbolicznie oddaje fakt, że City Hall jest przestrzenią do wynajęcia.

strona www

Zadaniem strony internetowej City Hall było intuicyjne i efektowne komunikowanie faktów dotyczących przestrzeni, jej możliwości, oferty i cenników. Zastosowane rozwiązania takie jak pełnoekranowe filmy i zdjęcia, duża ilość białej przestrzeni, oszczędna kolorystyka i wysoki kontrast oraz ikony ilustrujące treść pozwoliły uzyskać efekt końcowy przyjazny dla użytkownika.
Interaktywne cenniki pozwalają potencjalnym klientom zrozumieć strukturę kosztów organizowanego wydarzenia i wstępnie oszacować budżet we własnym zakresie. Od strony administracyjnej przygotowaliśmy narzędzie do zarządzania zasobami, które pozwala na szybki i łatwy dostęp do plików, grafik, zdjęć i filmów w jednym miejscu na serwerze właściciela obiektu.
Previous slide
Next slide

fotografia

Fotografia wnętrz City Hall musiała być jednocześnie efektowna i rzetelna. Naszym celem było zaprezentować obiekt w najlepszym możliwym świetle jednocześnie dając wiarygodny obraz tego czego może spodziewać się klient, który umówi się na spotkanie z menadżerem.

identyfikacja wizualna

Elementy identyfikacji wizualnej opracowaliśmy z myślą o potrzebach klientów City Hall, a wszelkie decyzje estetyczne były wynikiem analizy charakteru obiektu. W bardzo oszczędnym i industrialnym wnętrzu dominują biel, elementy czerni oraz szklana scena i podłoga o wyraźnie niebieskim charakterze. Te trzy kolory stały się punktem wyjścia do opracowania projektów graficznych na potrzeby promocji i budowania relacji z klientami.