Lubię Życie jest naszą marką, sklepem i linią produktów odzieżowych i akcesoriów. Lubimy życie pomimo najróżniejszych meandrów, którymi lubi pływać. Chcielibyśmy, żeby ten napis na koszulce, czy torbie, nie był tylko pustym hasłem, ale wyrazem pozytywnej postawy wobec otaczającej rzeczywistości. Tak więc jeśli lubisz swoje życie i nie jest Ci tego wstyd… powiedz to wyraźnie!

Tę wizję realizujemy poprzez tworzenie wizualnie i jakościowo dobrych produktów, ale również poprzez charytatywny i społeczny aspekt marki. Niesiemy pozytywne przesłanie, produkujemy w Polsce, podkreślamy świadomy styl życia, cenimy autentyczność, duchowe, emocjonalne i fizyczne zdrowie. Organizujemy warsztaty, które mówią o tym jak lubić życie i jesteśmy otwarci na tych, którzy potrzebują do niego trochę inspiracji.

Produkujemy w Polsce, bo zależy nam na tym, żeby mieć pewność co sprzedajemy swoim klientom, a ci którzy pracują przy produkcji robią to we właściwych warunkach. Chcielibyśmy też tym sposobem wspierać rodzime firmy i dolewać kroplę do morza polskiej gospodarki.

Chociaż nikt z nas nie jest coachem, to „lubienie życia” jest dla nas ważne. Przy okazji targów, festiwali, czy warsztatów lubimy, spotykając drugiego człowieka, dać mu trochę pozytywnej energii. Ten charytatywny i społeczny aspekt marki ciągle się rozwija i wierzymy, że będzie z tego dużo dobrego.

Chociaż charakter naszej komunikacji skupiony jest na młodych mieszkańcach dużych miast, to nasze produkty z powodzeniem nadają się również dla wszystkich tych, którzy młodzi są duchem, a duże miasta są dla nich trochę zbyt tłoczne. Stylistyka nawiązuje do streetwearu, a nasze produkty z powodzeniem odnajdą się w szkole, pracy, na zakupach, czy na imprezie.

Zakres produktów ciągle się poszerza i nawet jeśli jeszcze nie produkujemy dmuchanych zamków dla dzieci, czy skafandrów do nurkowania to już niedługo z powodzeniem wypełnimy Twoją szafę.

Jeśli lubisz swoje życie powiedz to wyraźnie. Wejdź do naszego sklepu pod adresem www.lubiezycie.pl i kup coś mamie, siostrze, kotu lub po prostu sobie.