zdjęcia i filmy produktowe dla sklepu internetowego meblobranie.pl

Nie jest łatwo zwrócić sofę wniesioną na 10 piętro i nie ma też nic przyjemnego w reklamacjach. Zdjęcia i filmy produktowe w sklepie internetowym mają kluczową rolę w procesie zakupowym. To one mają za zadanie przekonać klienta do zakupu produktu, którego nie może dotknąć ani wypróbować i to one mogą skutecznie ograniczyć rozczarowanie.

Zdjęcie produktowe fioletowego narożnika ze sklepu internetowego meblobranie
wygodniejsze niż kapcie od babci

Narożnik, na którym będziemy przyjmować gości w naszym salonie przez kolejne kilka lat, musi być piękny i wygodny. Zadbaliśmy, żeby oglądając zdjęcia produktów, klienci sklepu internetowego meblobranie.pl widzieli i czuli jak przyjemnie będzie obejrzeć na nim ulubiony serial lub posiedzieć ze znajomymi.

od ogółu do szczegółu

Równie ważne co ogół produktu istotne jest pokazanie szczegółów, wymiarów, dodatków, wykończenia, czy detali materiału. To często szczegóły decydują o tym, czy coś kupujemy lub też nie i również detale sprawiają, że coś decydujemy się zwrócić.

Odtwórz wideo
Zdjęcie produktowe zestawu mebli ogrodowych ze sklepu meblobranie
co ten narożnik potrafi?

Niemniej ważne są funkcje produktu, szczególnie istotne w przypadku wielofunkcyjnych mebli takich jak np. narożniki. Pojemniki na pościel, funkcja spania, podnoszone zagłówki… te również, z pomocą naszej modelki Klaudii, udało nam się skutecznie zaprezentować.

Odtwórz wideo
Zdjęcie kobiety siedzącej na komplecie produktów sklepu internetowego meblobranie
Odtwórz wideo
Pięknie i prawdziwie

Szczególnie w przypadku mebli kluczowe dla zmniejszenia ryzyka reklamacji jest wierne odwzorowanie kolorów produktu. Dlatego kolorystykę montażu filmów dobieramy w czasie sesji, aby zachować wierność rzeczywistości.

zakres projektu

W ciągu kilkudziesięciu dni zdjęciowych zrealizowaliśmy materiały dla ponad sześdziesięciu produktów — kilkaset zdjęć i filmów. Wszystkie zostały zrealizowane w studiu stworzonym wspólnie ze zleceniodawcą do tego celu.

potrzebujesz zdjęć lub filmów produktowych?

Świetnie się składa! Pobierz naszą ofertę w PDF, żeby poznać więcej szczegółów:

Zadzwoń, napisz lub wypełnić formularz i porozmawiajmy.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują ją Warunki korzystania z usługi oraz Polityka prywatności Google.