spektra boards

Spektra Boards to nasza własna marka desek i akcesoriów do hulajnóg elektrycznych. Projekt wymagał zaprojektowania zarówno wizerunku, narzędzi marketingowych jak i produktu samego w sobie. Opracowana strategia decyduje o powodzeniu naszej inwestycji, co sprawia, że rozwój produktu znamy zarówno ze strony agencyjnej jak i producenta.

logotyp

Logotyp Spektra jest abstrakcyjnym kształtem o prostym, ale współczesnym i dynamicznym charakterze. Widać w nim nawiązanie do liter A oraz R, ale również uchwyt lub głowę ptaka. Ta dowolność interpretacji, a jednocześnie oszczędna forma dają mocne, zapamiętywalne wrażenie.

deski w sezonie wiosna 2020

W sezonie Wiosna 2020 w naszych deskach postawiliśmy na wzornictwo nawiązujące do hulajnóg elektrycznych samych w sobie. Prosta, ale wyrazista stylistyka, geometryczne motywy i oszczędna kolorystyka to przewodnie cechy tej serii. Pojawił się też motyw lokalny z wkomponowanym linearnym rysunkiem pałacu kultury.

Previous slide
Next slide

fotografia

Zdjęcia na potrzeby marki Spektra to zarówna fotografia produktowa, jak i wizerunkowe sesje pokazujące charakter desek i akcesoriów w terenie. W fotografii studyjnej dopięliśmy wszelkich starań, żeby produkty ukazane były w czysty i profesjonalny sposób, a wzroku odbiorcy nic nie rozpraszało. W sesjach wizerunkowych najważniejsza była dynamika i miejski charakter.

strona www

Zadaniem strony internetowej Spektra-boards  było zaprezentowanie marki i budowanie jej wizerunku jako produktów o jakościowym wykonaniu i przeznaczonych dla osób o wysokich wymaganiach.