webdesign

Każdy biznes, projekt czy inicjatywa muszą mieć swoją reprezentację w internecie po to by skutecznie informować o tym kim są, co robią i docierać do swoich odbiorców. Im lepiej będą komunikować swoją tożsamość, produkty, czy usługi, tym większa szansa na zbudowanie pozytywnej relacji, zakup czy zamówienie. Dbamy aby tworzone przez nas strony były wizytówką z której nasi klienci będą dumni.

Zadaniem strony internetowej Spektra-boards  było zaprezentowanie marki i budowanie jej wizerunku jako produktów o jakościowym wykonaniu i przeznaczonych dla osób o wysokich wymaganiach.

Zadaniem strony internetowej City Hall było intuicyjne i efektowne komunikowanie faktów dotyczących przestrzeni, jej możliwości, oferty i cenników. Zastosowane rozwiązania takie jak pełnoekranowe filmy i zdjęcia, duża ilość białej przestrzeni, oszczędna kolorystyka i wysoki kontrast oraz ikony ilustrujące treść pozwoliły uzyskać efekt końcowy przyjazny dla użytkownika.

Interaktywne cenniki pozwalają potencjalnym klientom zrozumieć strukturę kosztów organizowanego wydarzenia i wstępnie oszacować budżet we własnym zakresie. Od strony administracyjnej przygotowaliśmy narzędzie do zarządzania zasobami, które pozwala na szybki i łatwy dostęp do plików, grafik, zdjęć i filmów w jednym miejscu na serwerze właściciela obiektu.